Poznaj szczegóły programu

Zapisz się na listę zainteresowanych – prześlę Ci szczegóły 

video dla biznesu, crowdfunding kampania, video promocyjne, jak nakręcić reklamę, montowanie filmów, filmy reportażowe, filmy z warsztatów

VIDEO STORY

Twoja prawdziwa historia

Dobrze opowiedziane historie zawsze kojarzyły mi się z przyjemnością zanurzenia się w inny świat. Odkąd kamera pojawiła się w moich rękach staram się oddawać historie ludzi, którzy poszli swoją ścieżką w jak najciekawszy i inspirujący sposób.

Nie ma historii idealnych, ale zawsze warto się nimi dzielić – to co przeszłaś dało Ci siłę, którą teraz możesz podzielić się z innymi, którzy jej potrzebują, żeby ruszyć z miejsca.

 

Realizuję historie dokumentalne jako freelancerka, ale też pomagam w tworzeniu kampanii crowdfundingowej na sfinansowaniie filmu

Dzięki temu, możesz mocniej zaangażować swoją społeczność w jego realizację, a także sprawdzić, jak bardzo Twoja historia jest jej potrzebna.

Pierwszą kampanię sfinalizowałyśmy z Agatą w 5 dni! Wspólnymi siłami możemy stworzyć coś wartościowego.

VIDEO STORY W PRAKTYCE

1

PROJEKT

Rozmawiamy o Twojej motywacji, jak
i gdzie chciałabyś promować film, kogo mogłabyś zaangażować do pomocy przy realizacji i co mogłabyś zaoferować
w kampanii. Ustalamy budżet i minimalny cel, który chciałabyś osiągnąć.

2

KOBIECA GRUPA FILMOWA

Przez 6 miesięcy pracujemy w grupie 5 kobiet, które tak jak Ty, będą nagrywały swój film. Spotykamy się raz na 2 tygodnie online lub na żywo i pracujemy w praktyce nad Waszymi projektami – technicznie, merytorycznie i mentalnie. Wspierają nas ekspertki od działań crowfundingowych i social media

3

video crowdfundingowe

Najpierw nagrywamy Twoje krótkie video pod kampanię – zobacz przykład Agaty. To ono będzie narzędziem, które będzie wspierać w realizacji Twojego celu.

4

KAMPANIA CROWDFUNDINGOWA

Opracowujemy poszczególne elementy kampanii – video, progi. Zbiórkę prowadzisz na wybranej platformie, a ja wspieram Cię moimi kanałami w jej promocji. Tu jest ogromna rola Twojego zaangażowania
w projekt. Kiedy uda nam się osiągnąć cel ustalamy szczegóły nagrania.

5

NAGRANIE

To moment, na który obie czekamy – tak jak w przypadku komercyjnych nagrań większość przebiega podobnie – jest sprzęt – kamery, światła, mikrofony, druga operatorka  i najważniejsze punkty, które koniecznie muszą być nagrane. Będzie intensywnie i emocjonalnie. Czasem idziemy na spontan i wtedy jest najciekawiej.

6

PREMIERA

Świętujemy! Bąbelki i kwiaty:) To moment strachu ale i totalnej ekstazy. Odtąd możesz dzielić się swoją historią w świecie i jeszcze lepiej docierać do tych, który potrzebują Twojego doświadczenia.

finansowanie crowdfundingowe

zaangażuj społeczność

Razem z Agatą udało nam się dopiąć zrzutkę na jej film w zaledwie 10 dni. Ogromną rolę odegrało tu zaangażowanie Agaty i progi, które zaoferowała za wsparcie.

profesjonalne video dla biznesu z pasją

video promocyjne

historia Agaty

online

Stworzone w czasie kampanii i nagrań materiały – video, zdjęcia backstage, kadry z filmu, stories i inne formy, które używasz do swojej promocji dadzą Ci wartościowy content na co najmniej kilka miesięcy angażując Twoją społeczność.

Wiadomo, że nie o content tu głównie chodzi ale o przesłanie, które odważasz się pokazać światu, ale wiem, jak to jest, kiedy pracujesz też nad swoją marką..

offline

Jeśli jest taka możlwość wspólnie organizujemy premierę Twojego filmu offline – to okazja współdzielenia też ważnej chwili z osobami, które Cię wspierają ale i tymi, których inspirujesz aby pogłębić relację.

A poza tym to chwila warta spędzenia jej na żywo.

 

Chcesz opowiedzieć swoją historię filmowo?

Zapisz się na listę zainteresowanych – prześlę Ci szczegóły

video dla biznesu, crowdfunding kampania, video promocyjne, jak nakręcić reklamę, montowanie filmów, filmy reportażowe, filmy z warsztatów

Poznaj kulisy powstawania filmu Agaty

Rozmowa z Agatą przed filmem:

Rozmowa po premierze filmu:

Scroll to Top