Cześć jestem Aneta inaczej

MLODZIKOVA

zajmuję się tworzeniem filmów, które w autentyczny i artystyczny sposób pokazują ludzi i ich pracę. Chcę, aby dzięki nim odbiorcy poznali bliżej osobę, która zajmuje się danym zajęciem i poczuli magię, którą ta osoba odczuwa kiedy pracuje. 

LUDZIE I ICH PRACA

Skupiam się na pracy z ludźmi, którzy podchodzą do życia holistycznie – czują głębszy sens swojego zajęcia i wierzą, że nie wszystko widać gołym okiem. Pośród moich klientów są terapeuci, coachowie, artyści i twórcy. 

HOLISTYCZNIE 

Nawet, w krótkich video promocyjnych, które moi klienci używają do pokazywania się na Facebooku, Instagramie lub stronach internetowych, staram się przekazać jak najwięcej esencji, która wpływa na zrozumienie co robią i dlaczego.

KRÓTKIE I ESENCJONALNE

Proces powstawania filmu jest często bardzo osobisty i to lubię w swojej pracy – dzięki bliższemu poznanawaniu osoby, z którą pracuję,  uczę się co jest dla niej istotne a jednocześnie co zachwyca innych.

OSOBISTY PROCES 1:1

praca ze mną to spotkanie 1:1 w którym maksymalnie wykorzystuję swoje umiejętności techniczne, teoretyczne i komunikacji z drugim człowiekiem – taki styl pracy sprawia, że to co tworzę ma duszę i odbiorcy to czują.

DŁUŻSZE FORMY I KONSULTACJE

 tworzę też dłuższe formy dokumentalne i reportażowe oraz pracuję indywidualnie w ramach konsultacji – pomagam w dobraniu kadru, sprzętu i sposobu komunikacji indywidualnie do danej osoby.

FOTOGRAFIA- KADRY Z FILMÓW

Długi czas zajmowałam się fotografią  i do  dziś w ramach realizacji  otrzymujecie pakiet kadrów z filmu, które można wykorzystywać do wzmocnienia swojej promocji.

ZOBACZ OPINIE O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ