VIDEO PRO

Potrzebujesz wyjątkowego video?

Jeśli już wiesz, że film jest Ci potrzebny, aby w pełni oddać to co robisz. 

Chcesz opowiedzieć o swojej działalności i pokazać ją w wyjątkowy sposób. 

Jeśli chcesz, żeby Twój film był profesjonalny i tworzony w przyjaznej atmosferze w zrozumieniu dla Twojej działalności.

reklama

1800 zł – 2800 zł

video promocyjne

2500 zł – 3700 zł

video reportaż

5000 zł – 10 000 zł

6 kroków do Twojego VIDEO PRO

1

Potrzeba

Najważniejszy pierwszy krok to poczuć potrzebę – kiedy już Twoja marka zaczyna się rozwijać, a Ty wiesz, o co chodzi w Twojej działalności. Chcesz to wyrazić i zobrazować tak, żeby Twoi odbiorcy tak samo jak Ty, poczuli, że potrzebują właśnie Ciebie.

2

Spotkanie

Teraz pora rozwiać wszelkie wątpliwości, zebrać pomysły, ustalić szczegóły. Tu zaczyna się moja rola – najpierw rozmawiamy o Twoim projekcie tak, abyś miała pewność, że dobrze zrozumiałam Twoją wizję. Dzięki temu mogę nadać jej kształt i przejść do kolejnego etapu

3

Plan działania

Nasz plan działania to najważniejsze punkty, które trzeba dopracować, zanim wizję przełożymy w realizację. Lokalizacja, scenariusz, kadry, czas to elementy, które wpływają na dobór sprzętu i finalny koszt projektu.

4

Nagranie

Czas nagrania jest dla nas obu bardzo ważny – Ty starasz się wypaść jak najlepiej, a ja ująć wszystko to, co jest istotne dla jak najlepszego zobrazowania Twojego przekazu. W trakcie może pojawić się wiele niespodzianek jednak wieloletnie doświadczenie pokazuje mi, że ze wszystkim można sobie poradzić. Czasem trzeba użyć magii..

5

Montaż

Montaż i proces edycji to czas intensywnej pracy kreatywnej i technicznej, na równi ważny z nagraniem. Pierwsza układka często jest okazją do Twojego aktywnego udziału – dajesz mi feedback co Ci się podoba, a co byś wolała zmienić. To trochę jak układanie mandali – kiedy już ją czujesz, wiesz, że wszystko jest tak, jak być powinno.

6

Finał

Nareszcie gotowe! W zależności od naszych początkowych ustaleń otrzymujesz pakiet video w różnych formatach i zestaw kadrów z filmu do użycia w social mediach. Tu następuje publikacja – najczęściej tu publikujesz video na swoich kanałach w dostosowanym formacie i czasie a ja publikuję za Twoją zgodą u siebie w portfolio linkując do Ciebie.

Nie musisz wiedzieć jak

Wystarczy, że masz powód, żeby pokazać to, co robisz tak, by Twoi odbiorcy wiedzieli, że to właśnie z Tobą chcą pracować

Zobacz opinie o współpracy ze mną

Dobrze być w kontakcie

Dzielę się filmowymi inspiracjami, daję wskazówki do tworzenia video i polecam wartościowe treści i wydarzenia

Scroll to Top